#Biz Kimiz?

  • MD SİBER SAVUNMA SANAYİ LTD. ŞTİ.

    MD Siber Savunma Sanayi Ltd. Şti. Ocak 2020 yılından bu yana siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacı ile kurulan MD Siber Savunma Sanayi, aktif bir şekilde siber güvenlik danışmanlığı ve siber güvenlik konularında kurumlara hizmet vermektedir.

  • ÇALIŞMALARIMIZ

    MD Siber Savunma Sanayi Siber Güvenlik konusunda yerel çözümler geliştirme ve yeni teknolojileri Türkiye'ye tanıştırma hedefiyle kurulmuştur. Amacımız ihtiyacınıza uygun teknolojik çözümleri yenilikçi bir anlayış ile hem kaliteli hem de uygun teknolojik çözümler haline getirmek ve siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Hedefimiz sadece Türkiye pazarı değil tüm dünyaya satış yapabilecek yetkinlikte yazılım çözümleri geliştirmektir. MD Siber Savunma olarak biz öncelikle var olan bir teknolojiyi ülkemizin kaynaklarına katmak ve bunun üzerine geliştirmelere devam ederek daha hızlı bir şekilde Yerli ve Milli Siber güvenlik yazılımını ortaya çıkarmak hedefindeyiz.

  • HEDEFLERİMİZ

    MD Siber Savunmanın sunduğu SIEM, DLP ve Firewall çözümleri, tehditleri verimli ve etkili şekilde önceliklendirmeniz, araştırmanız ve bunlara yanıt vermeniz için gereken sezgisel arayüzü, eyleme dökülebilir istihbaratı ve fabrika ayarlı entegrasyonları sağlar. MD Siber Savunma Sanayi olarak endüstriyel SIEM ürünüz Tarkan ile enerji sektörü alanındaki Türkiye'nin geleceği için milli bağımsız ürün çalışmalarımızı yazılım kadromuz ile geliştirmekteyiz. Birçok üniversite ile iş birliği yaptığımız çalışmalarımız devam ekmektedir. Update merkezimiz kurulacak olan Teknopark ofisimizden sağlayarak ülke içerisindeki veri kaynakları İstanbul lokasyonlu sunucularımızdan servis desteği sağlanacaktır.

Bize Mesajınız mı var?